زناشویی

زناشویی

روش برای رسیدن خانمها به ارگاسم

روش برای رسیدن خانمها به ارگاسم

  نکات روحی:

1) پیشبینی رابطه جنسی—برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسیخیالبافی میکنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدنخود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمکمی کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاًداستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی) و از اینابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این "شروع گرم" می تواند به راحتتر رسیدن به "پایان" کمک کند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 21:2  توسط زناشویی  | 

روابط عاشقانه و زناشویی

در روزهای اول شروع یک ارتباط، هیچ یک از طرفین تمایلی به فکر کردن در مورد قوانین و مقررات موجود ندارد. این دوران زمان خوشی است و قانون گذاشتن و اجرای آن چندان لازم و ضروری به نظر نمی رسد؛ اما به هر حال بنیان نهادن یک سیستم نظامند قانونی از همان ابتدای کار امری لازم الاجرا به شمار می رود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 20:52  توسط زناشویی  | 

اسرار روابط جنسی خانمها

نوسانات ماهانه ی هورمون ها می تواند باعث افسردگی و یا خوشحالی، خستگی یا پر انرژی بودن، بی علاقگی به سکس و یا شهوتی شدن شما شود. اما اگر شما بتوانید این تغییرات را پیش بینی کنید، می توانید از لحظاه های خوبتان بهترین استفاده را برده و این زمان را طولانی تر کنید. در اینجا چرخه ی خصوصیات شما را از روز 1 تا 28 بررسی کرده و راهبردها و متدهایی برای كنترل و تنظیم رفتارهایتان به شما معرفی می كنیم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 20:42  توسط زناشویی  | 

معاشقه چيست ؟

معاشقه چيست ؟

با توجه به سوالات شما دوستان در مورد معاشقه و تفوت آن با انواع روابط جنسي اينجا به بيان توضيحاتي در مورد معاشقي مي پردازم


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 20:21  توسط زناشویی  | 

دیسپارونی یا آمیزش دردناک در زنان

دیسپارونی حالتی است که فرد در هنگام آمیزش دچار درد میشود. این درد ممکن است در بدو ورود آلت مردانه به واژن یا در مراحل مختلف در طول دخول ایجاد شود. این حالت درجات متفاوتی دارد و نسبت به اینکه در چه زمانی پس از شروع نزدیکی و در کجا فرد احساس درد می کند، دلایل و درمانهای متفاوتی دارد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه یکم اسفند ۱۳۸۸ساعت 0:54  توسط زناشویی  | 

آمیزش جنسی در دوران بارداری


آمیزش جنسی در دوران بارداری

آیا می توانیم در طول بارداری آمیزش داشته باشیم؟

البته که بله! معمولا در یک بارداری عادی مقاربت برای زن باردار سالم و همسرش ایرادی ندارد. برخی پزشکان آمیزش جنسی را در هفته آخر بارداری ممنوع می کنند، ولی همه پزشکان با این نظر موافق نیستند در این مورد می توانید نظر پزشک خود را جویا شوید.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی ام بهمن ۱۳۸۸ساعت 11:3  توسط زناشویی  | 

علاقه مندی زنان به ....

 شـنیدن جواب رد از طـرف یـک زن بـرای مـردان اصـلا"  مسئله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیـز بـه انـدازه  اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شمـا را نـپـذیـرد،  براییـتـان گـران تـمـام نـمی شود. پـیـش خـود تـصـور  میکردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا"  برداشتتان از علائم علاقمندی او اشتباه بوده است.از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علایق رومانتیک خود بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل میکنند(مگراینکه طرف مقابلشان خوش تیپ و پول دار باشد آنجوریکه خودشان اظهار می کنند) و اکثر آنها جوابهای ضـد و نقیضی میـدهـند چون خودشان مطمئن نیستند که  چـه چیزی در سرشان میگذرد.بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی اسـت که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.در زیر برخـی از نـشـانه هـای کـه می تـواند نـشانه علاقمندی یک زن باشد را مشاهده میکنید:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی ام بهمن ۱۳۸۸ساعت 10:59  توسط زناشویی  | 

قبل از ازدواج چه چیزی در روابط دو طرفه باعث سردی دختران می شود

قبل از ازدواج چه چیزی در روابط دو طرفه باعث سردی دختران می شود

مترین مسئله تکراری شدن حرفها ، عملها ،
واکنشهای متقابل ، دروغ گویی ، آمدن شخصی دیگر و بی اعتمادی این رفتارها
در اکثر مواقع باعث دلزدگی دختران می شود  اگر دختری از شما سرد شد دیگه
ختم اون رابطه رو بخونید و پافشاری نکنید چون نظرشون تغییر نمیکنه البته
شاید برای مدتی کوتاه رابطه را ادامه دهند اما این رابطه ختم به خیر
نخواهد شد .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 14:18  توسط زناشویی  | 

نكته كوتاه ولي كاملاً مهم در امور جنسي….

نكته كوتاه ولي كاملاً مهم در امور جنسي….

نكته يك.
يكي از مواردي كه خانمها بايد رعايت كنند اين است كه بدانند چه چيزهايي همسرشان را تحريك ميكند. آنها را شناسايي و در زمان لازم از آن استفاده كنند.مثلاً اگر مردي همسرش را در حالي جذاب ميبيند كه يك سنجاق سينه به لباسش آويزان باشد ديگر لازم نيست زن هي فرت و فورت از سنجاق سينه استفاده كند و اثر آن را از بين ببرد.اين از زمان استفاده….


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 14:6  توسط زناشویی  | 

ده خطای مسلم آقایان در روابط زناشوئی

1- دادن قدرت بیش از اندازه به خانم

اگر مردها در رابطه قدرت بیش از اندازه ای به خانم ها بدهند (البته اگر نخواهیم بگوییم تمام قدرت) خودشان را به دردسر می ا ندازند. اگر خانم تصمیم بگیرد که شما چه زمانی باید بیرون بروید، چه موقع رابطه جنسی داشته باشید، با کدامیک از دوستانتان می توانید ارتباط داشته باشید، و حتی برای رفتن به میهمانی رنگ لباستان را نیز آنها انتخاب کنند، باید بدانید که دچار مشکلات بزرگی خواهید شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۸ساعت 21:27  توسط زناشویی  |